Za ljubitelje Starog Grada u Sarajevu na prodaju nudimo komfornu porodičnu kuću s nevjerovatnim pogledom na Sarajevo.
Kuća od 210 kvadrata na parceli od 90 kvadrata moderan je objekat koncipiran na sljedeći način: u prizemlju su garaža, hodnik i tehnička soba. Na prvom spratu je komforan dvosoban stan s kuhinjom, trpezarijom i dnevnim boravkom u open space konceptu, velika spavaća soba i kupatilo. Na drugom spratu je stan istih gabarita, takođe dvosoban, a u potkrovlju vas čeka jednoiposoban stan s kupatilom. S obzirom da kuća ima unutrašnje stubište haustorskog tipa lako ćete je pretvoriti u tri zasebne stambene jedinice koje ćete onda iznajmljivati sarajevskim gostima koji svoje dane u bh. prijestolnici žele provesti baš u sarajevskoj mahali.
Kuća je takođe idealan budući dom za višečlanu obitelj raznih generacija.
I prvi i drugi sprat imaju balkone orijentirane prema gradu. Nakon nekoliko građevinskih i estetskih intervencija ova kuća s pogledom na Sarajevo kao na dlanu zasjat će punim sjajem, bilo da razmišljate kao investitor, bilo kao novi stanar.
Prednost je i malo intimno unutrašnje dvorište, a sadašnji vlasnici ističu i dobar komšiluk kao najveći plus nekretnine.
Za obilazak i detalje obratite se Mirzi na:
061188 252
Površina: 200,00 m²
Broj soba: 4
Cijena na upit
Površina: 200,00 m²
Broj soba: 6
950.000,00 KM